ПРО КОМПАНІЮ
PROFI CLUB

Наша команда професіоналів прагне вивести ресторанний бізнес на новий рівень і допомогти сформувати високу культуру громадського харчування. Ми працюємо так, щоб отримані знання, досвід і фахівці працювали на Вас довгі роки, приносячи ефективність і задоволення від роботи.

Наші переваги:

  • Наші співробітники та викладачі — це кращі професіонали в сфері HoReCa, які передадуть Вам свої знання і найвищі світові стандарти. Багаторічний практичний досвід в сфері HoReCa і висока якість викладання наших фахівців допоможуть Вам стати кращими у Вашій професії і з легкістю застосовувати останні тенденції.
  • Наша компанія  відрізняється комплексним системним підходом, широким спектром послуг, гнучкістю і оперативністю у вирішенні бізнес-завдань.  Розвиток довгострокових ділових відносин з клієнтами для нашої компанії є пріоритетом. 
  • Співпраця з державними та громадськими українськими і міжнародними організаціями дозволяє нам брати участь в розробці галузевих стандартів, профільних технічних регламентів і стратегій технічного врегулювання професійних питаннь для ресторанного господарства, харчових підприємств та готельного бізнеса. 

Наші цілі :

— Підвищення якості сервісу і методик обслуговування в сфері готельно — ресторанного бізнесу 

— Підвищення кваліфікації співробітників харчових підприємств України

— Просування України в світові лідери на мапі гастрономічного туризму, а також демонстрація всьому світу українських досягнень


ЗАСНОВНИК:   PROFI CLUB Consulting  — Блохіна А.С
Кандидат  економічних наук, досвід роботи в сфері HoReCa 
 більше 15 років, учасниця грантових проектів Євросоюзу та США з розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

 

ОНЛАЙН
КУРСИ

ОФФЛАЙН
КУРСИ

ПІДБІР
ПЕРСОНАЛУ

КОНСАЛТИНГ
В HORECA

НАС ЛЕГКО ЗНАЙТИ

МЫ ЗНАХОДИМОСЬ:

Україна, м. Київ

проспект Петра Григоренка, 1

E-mail: profi.cl@i.ua

ТЕЛЕФОН МЕНЕДЖЕРА

+38(044)232-36-28
+38(063)701-34-16

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ИНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ

E-mail: profi.cl@i.ua